Nabożeństwo rodzinne

W niedzielę 18 lutego odbyło się w Jaworzu nabożeństwo rodzinne przygotowane przez młodzież oraz tegorocznych konfirmantów,

które zgromadziło dużą liczbę osób. Słowo Boże na podstawie historii o kuszeniu Jezusa zwiastował ks. Władysław Wantulok. Nabożeństwo rodzinne zawierało większą ilość pieśni śpiewanych na podstawie tekstów wyświetlanych na ekranie, w przygotowanej wcześniej prezentacji przez Michała – członka koła młodzieżowego naszej Parafii. W śpiewie pieśni prowadził nasz zespół instrumentalny w składzie: Kuba – keyboard, Dawid – gitara elektryczna, Lilka – skrzypce oraz Leon – wiolonczela. Śpiew prowadziły tegoroczne konfirmantki: Zuzia i Wiktoria. Natomiast pozostali konfirmanci czytali intencje modlitewne oraz fragmenty Słowa Bożego przeznaczone na pierwszą niedzielę czasu pasyjnego. Zespół przygotowała i nad całością oprawy muzycznej czuwała Pani Małgorzata Penkala-Ogrodnik. Wszystkim prowadzącym nabożeństwo oraz jego uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne nabożeństwa rodzinne.