237 Pamiątka Poświęcenia Kościoła w Jaworzu 18.08.2019 r.

„O, jak miłe są przybytki Twoje, Panie Zastępów! Dusza moja wzdycha i omdlewa z tęsknoty do przedsionków Pańskich. Serce moje i ciało woła radośnie do Boga żywego!”   Psalm 84, 2-3

 

Tekst:  Filipian 3,7-14  
ks. M. Brzóska, ks. W. Wantulok,  ks. A. Krzykowski

1. Porządek nabożeństw

  • 25.08.2019 – 10Niedziela po Trójcy Świętej   

Świętoszówka 7.30

Jasienica 9.00

Jaworze 10.30

Betania 10:00  – Pamiątka Założenia Kaplicy. Kazanie ks. Artur Woltman ze Starego Bielska. Po nabożeństwie piknik w ogrodzie.

2.

  • Parafia w Starym Bielsku serdecznie zaprasza na pamiątkę poświęcenia swojego kościoła w Kamienicy, w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 10.00. Kazanie okolicznościowe wygłosi ks. Paweł Mikołajczyk wikariusz Parafii Opatrzności Bożej we Wrocławiu.
  • Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle zaprasza na nabożeństwo w kościele leśnym na Bukowej w Wiśle, które rozpocznie się o godz. 11:00.
  • Parafia w Goleszowie zaprasza na pamiątkę poświęcenia kościoła w Godziszowie, , które rozpocznie się o godz. 10.30. Słowem Bożym służyć będzie ks. Janusz Sikora z Cieszyna.

 3. Zajęcia w tygodniu:

- w poniedziałek Koło Zainteresowań o 15:00

- we wtorek próba chóru o 19:00

- w środę godzina biblijna w Betanii o 17:30

4. Zakończyliśmy prace związane z budową instalacji centralnego ogrzewania na parterze starej szkoły w Jasienicy. Rozpoczynamy malowanie kościoła w Jasienicy. Jest wyłożona lista ofiar na te cele remontowe. Serdecznie polecamy ją waszej uwadze i dziękujemy za ofiary na ten cel.

5. Zapowiedzi: Krzysztof Adam Cienciała – urodzony w Bielsku Białej, syn Janusza i Aliny z domu Machalica, zamieszkały w Jaworzu ul. Kolonia Dolna 150, wyznania ewangelickiego i Natalia Izabela Kuzia – urodzona w Bielsku-Białej córka Mirosława i Krystyny z domu Kubala zamieszkała w Jaworzu ul. Zielona 205, wyznania katolickiego