Warsztaty bożonarodzeniowe „Kartka świąteczna”

W piątek 24 listopada odbyły się po raz pierwszy w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Jaworzu warsztaty świąteczne.

W zajęciach wzięło udział 30 osób w różnym wieku. Warsztaty przygotowała Danuta Krawczyk, której pomagała cała rodzina. W czasie zajęć każdy z uczestników stworzył z przygotowanych wcześniej materiałów papierniczych dwie wyjątkowe i niepowtarzalne kartki. Zaangażowanie zgromadzonych osób było bardzo duże, zarówno tych dorosłych jak i dzieci. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miło spędzony czas i wykonane kartki. Sukces tego pierwszego spotkania ukazuje jak duże talenty drzemią w naszych parafianach i mamy nadzieję, że uda się kontynuować tego typu zajęcia. Każdy stworzył dwie kartki: jedną można było zabrać do domu, druga została przekazana na sprzedaż, a dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na cele parafialne. W niedzielę wieczności, po nabożeństwie w Jaworzu, przedstawicielki naszej młodzieży sprzedawały te cudne kartki. Kilkanaście jeszcze zostało, więc serdecznie polecamy, będzie je można jeszcze zakupić przed i po nabożeństwach w Jaworzu – do wyczerpania zapasów.