3 Niedziela przed końcem roku kościelnego 12.11.2023

Błogosławieni pokój czyniący, albowiem synami Bożymi będą nazwani”. Ewangelia Mateusza 5,9

Tekst:  Rzymian 8,18-25    
ks. W. Wantulok

1. Porządek nabożeństw:

  • 19.11.2023 – 2 Niedziela  przed końcem roku kościelnego

Jasienica 8.00 i wieczorne o 18.00;

Jaworze 10.00; w czasie nabożeństwa będziemy wspominać ks. Jana Lasotę w 50 rocznicę śmierci

Szkółki niedzielne we wszystkich punktach równolegle do nabożeństw. W Jasienicy w przyszłą niedzielę szkółka odwołana.

2. Dziękujemy za dary i ofiary na Kościół, za opłacane składki, rodzinie wspominającej swoich zmarłych.

3. Zajęcia w tygodniu

- we wtorek lekcje religii dla szkół średnich w Jaworzu o 18.00,

- we wtorek próba chóru o 19.00,

- w czwartek lekcje religii dla szkół średnich w Jasienicy o 18.00,

- w czwartek próba Zespołu Cantate o 19.00.

- w sobotę nauka konfirmacyjna grupa młodsza o 9.00; grupa starsza o 10.00.

4. Zakończyliśmy akcję charytatywną „Prezent pod choinkę”. Dziękujemy wszystkim, którzy właczyli się do tej akcji. Można jeszcze opłacić wirtualną paczkę w kwocie 60 złotych. Z tych środków zostaną przygotowane paczki w CME. Do każdej paczki należy dołączyć 15 złotych na opłacenie transportu. Do końca listopada.

5. Pragniemy zaprosić na charytatywny kiermasz ciast dzisiaj po nabożeństwie w Jaworzu. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na operację naszego parafianina Kamila Nowaka. Więcej informacji na plakacie w gablocie. W czasie ostatniego kiermaszu zebrano na ten cel kwotę 2935 złotych. Serdecznie dziękujemy.

6. Zapraszamy wszystkich na spotkanie „Wieczór modlitwy i refleksji”. Gościem spotkania będzie Katarzyna Kupiec– solistka, kompozytorka, autorka tekstów, w których wyraża swe uwielbienie dla Boga. Wydała płytę „Wiara, nadzieja, miłość”. Podczas recitalu podzieli się również świadectwem swojego życia z Bogiem. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 listopada o godz. 17.00 w sali parafialnej w Jaworzu. Zapraszamy!

7. Zapraszamy na Bożonarodzeniowe warsztaty pt.: Kartka świąteczna, które odbędą się 24 listopada (piątek) o godz. 17.00 w Sali parafialnej w Jaworzu. Obowiązują wcześniejsze zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegóły w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

8. Do odebrania nowy numer Zwiastuna. Prenumerata Zwiastuna na 2024 rok wynosi 190 złotych, na półrocze 95 złotych.