Święto Trójcy Świętej 04.06.2023

„Łaska pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego miech będzie w wami wszystkimi”. II Koryntian 13,13

Tekst: List Judy 20.21
ks. W. Wantulok, ks. A. Krzykowski

• 11.06.2023. – Święto Trójcy Świętej

Jasienica 8.00 z Komunią Świętą i wieczorne o 18:00

Jaworze 10.00  nabożeństwo rodzinne. Po nabożeństwie Komisja Diakonii serdecznie zaprasza na kawę i ciasto do sali parafialnej.

Świętoszówka 10.00 z Komunią Świętą

Szkółki niedzielne są równolegle do nabożeństw. W przyszłą niedzielę szkółka niedzielna w Jasienicy dla grupy młodsza. W Jaworzu dzieci z rodzicami zapraszamy na nabożeństwo rodzinne.

2. Dziękujemy za dary i ofiary na Kościół, za opłacane składki kościelne.

3. Zakończyliśmy zbiórkę ofiar na Fundusz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Zebraliśmy 7900 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki.

4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ustroniu zaprasza na nabożeństwo przy kamieniu na Równicy – 08.06.2023 r. (czwartek) godz. 10:00. Kazanie wygłosi ks. Mirosław Czyż z Pszczyny.

- w poniedziałek spotkanie Koła Pań w Jasienicy o 17:00,

- we wtorek lekcje religii dla szkół średnich w Jaworzu o 18.00,

- we wtorek próba chóru o 19.00,

- w środę spotkanie Koła Pań w Jaworzu o 18:00,

6. PTEw zaprasza na spotkanie, które odbędzie się jutro, w poniedziałek 5 czerwca o 18.00 w Gościńcu Szumnym przy ul. Zajęczej w Jaworzu. Temat spotkania: Prof. Józef Buzek ekonomista i polityk, twórca GUSU, w 150 rocznicę urodzin. Temat przedstawi Władysława Magiera z Cieszyna.

7. Parafia organizuje wycieczkę do Izraela w terminie od 3 do 10 lutego 2024. Szczegółowy program jest na stronie internetowej i w kancelarii parafialnej. Zgłoszenia do końca czerwca tego roku. koszt 1260 dolarów amerykańskich. Zapisy i dalsze informacje w kancelarii parafialnej lub u ks. W. Wantuloka.

8. Wójt Gminy Jasienica informuje o wyłożeniu planu zagospodarowania przestrzennego dla sołectwa Jasienica. Od 1 do 23 czerwca. Dalsze informacje w UG w Jasienicy.