Święto Trójcy Bożej 30.05.2021

„Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi”. 2 Koryntian 13,13

Tekst:  Ewangelia Jana  3,1-8
 ks. A. Krzykowski

• 06.06.2021 – 1 Niedziela po Trójcy Świętej

Jasienica 8.00 z komunią świętą;

Jaworze 10.00 i wieczorne o 18.00;

Świętoszówka 10:00 z komunią świętą;

• Szkółki niedzielne na facebooku „szkółka niedzielna w Jasienicy”, link do szkółki umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii.
  • Nabożeństwo w 3 programie TVP o 15.50 z kościoła w Pszczynie.

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne, rodzinom wspominającym swoich zmarłych.

3. Parafia Ewangelicka w Ustroniu zaprasza na nabożeństwo „Przy Kamieniu” na Równicy w czwartek 3 czerwca 2021 r. o godzinie 10:00. Słowem Bożym służył będzie ks. Janusz Staszczak z Koszalina.

- we wtorek próba chóru o 19.00 w kościele w Jaworzu,

- w środę spotkanie Koła Pań w Jaworzu o 18.00 w kościele,

- w poniedziałek 7 czerwca spotkanie Koła Pań w Jasienicy o 17.00 w kościele.

5. PTEw zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 7 czerwca o 17.00 w Galerii pod Groniem w Jaworzu.

6. Śmietnik na terenie cmentarza w Jaworzu jest zamknięty. Wszystkie śmieci wrzucamy do kubłów ustawionych na parkingu przed cmentarzem.

7. W związku z pracami remontowymi przy starej szkole w Jaworzu jest otwarta list ofiar, które będą przeznaczone na ten cel.

8. Do odebrania nowy numer Zwiastuna. Przypominamy o prenumeracie na drugie półrocze.

9. Zapowiedzi:

• Mateusz Janusz Błahut, urodzony w Bielsku-Białej, syn Janusza i Ilony z domu Cieślar, zamieszkały w Jasienicy ul. Irysów 339 i Agnieszka Maria Szajda, urodzona w Bielsku-Białej, córka Wiesława i Katarzyny z domu Duźniak, zamieszkała Jasienica ul. Irysów 339, oboje wyznania ewangelickiego, stanu wolnego.