Przedostatnia niedziela roku kościelnego 15.11.2020

„My wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym” 2 Koryntian 5,10a

Tekst: Ewangelia Łukasza 16,1-8
bp A. Korczago

1. Porządek nabożeństw:

  • 22.11.2020 – Niedziela Wieczności

Jasienica 8.00;

Jaworze 10.00

W Świętoszówce i „Betanii” nabożeństwa na razie zostają wstrzymane.

  • Nabożeństwa wieczorne dzisiaj i w przyszłą niedzielę są odwołane.
  • Dzisiaj nabożeństwo w 3 programie TVP o godz. 15.50 z kościoła Zbawiciela w Gliwicach.
  • Szkółki niedzielne można oglądać na facebooku „Szkółka niedzielna w Jasienicy”.

2. Dziękujemy za dary na kościół, za opłacone składki kościelne jakie zostały wpłacone w ubiegłym tygodniu.

3. Do końca listopada można jeszcze wpłacać wirtualną paczkę w ramach akcji „Prezent pod choinkę” Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowi. Numer konta na stronie Centrum cme.org.pl.

4. Prenumerata Zwiastuna na przyszły rok 130 złotych; na pierwsze półrocze 65 złotych. Serdecznie zachęcamy do tego, aby to nasze jedyne ogólnopolskie czasopismo znalazło swoje miejsce w każdym domu.

5. W związku z obecną sytuacją epidemiczną liczba uczestników nabożeństw jest mocno ograniczona. Dla zachowania bezpieczeństwa konieczne zostało wprowadzenie zapisów na nabożeństwa. Listy na poszczególne nabożeństwa w Jasienicy i Jaworzu prowadzone są w kancelarii parafialnej. Zgłaszać prosimy telefonicznie na numer kancelarii.

6. Do 22 listopada kancelaria z powodu kwarantanny jest zamknięta. Wszystkie sprawy należy załatwiać telefonicznie. W nagłych i pilnych sprawach prosimy o kontakt z ks. A. Krzykowskim. Numer telefonu jest na stronie internetowej Parafii.

7. Z karty żałobnej:

  • W wieku 72 lat zmarł śp. Gustaw Bohucki  zamieszkały w Jaworzu. Pogrzeb odbył się w środę w Jaworzu.
  • W wieku niespełna 77 lat zmarła śp. Anna Nowak zamieszkała w Bielsku-Białej. Pogrzeb odbył się w piątek w Jasienicy