8 Niedziela po Trójcy Świętej 17.07.2016

Postępujcie jako dzieci światłości, bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda”                    Efezjan 5,8.9

Tekst: Rzymian 5,8b-15   
 ks. W. Wantulok

1. Porządek nabożeństw:

  • 24.07.2016 – 9 Niedziela po  Trójcy Świętej

Jaworze 10:30,  18:00;

Jasienica 9:00 z Komunią Świętą;

Świętoszówka 7:30 z Komunią Świętą;

Betania 10:00.

2. Od jutra rozpoczynamy półkolonie dla dzieci, które odbywać się będą do soboty 23 lipca w godzinach 9.00 – 13.00 w Jaworzu i Jasienicy. Zapisy w pierwszym dniu półkolonii. Koszt 20 złotych. Serdecznie zapraszamy.

3. Zajęcia w tym tygodniu:

- w poniedziałek posiedzenie Rady Parafialnej o 18:00

- w środę godzina biblijna w „Betanii” o 17:30,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19:00,

4. Kończymy remont elewacji „starej szkoły” w Jasienicy. Są wystawione listy ofiar na rzecz tego remontu.

5. Lista chętnych na „Kolację dla kobiet” została zamknięta. Na liście jest 100 osób. Serdecznie prosimy o wpłaty w wysokości 40 złotych, od osób, które jeszcze tego nie dokonały.

6. Do odebrania nowy numer „Zwiastuna”. Do nabycia nowy numer Informatora Parafialnego „Z życia i wiary”.

7. 23.07.2016 (sobota) o g. 16:00 w amfiteatrze w Wiśle odbędzie się koncert Chrześcijańskich Orkiestr Dętych. Wystąpi między innymi nasza Orkiestra Diecezjalna.

8. Zapowiedzi:

Paweł Kołodziejczyk – urodzony w Bielsku-Białej, syn Tadeusza i Wandy z domu Adamus; zamieszkały Czaniec ul. Kręta 4; wyznania katolickiego i Edyta König – urodzona w Bielsku-Białej; córka Pawła i Heleny z domu Kurcius; zamieszkała Jasienica 98; wyznania ewangelickiego, oboje stanu wolnego.

Mirosław Bisok – urodzony w Bielsku-Białej, syn Romana i Heleny z domu Herma, zamieszkały Bielsko-Biała ul. Słodka 24; wyznania ewangelickiego i Magdalena Bomska – urodzona w Bielsku-Białej, córka Mirosława i Ewy z domu Konieczna; zamieszkała w Bielsku-Białej ul. Juhasów 21; wyznania katolickiego, oboje stanu wolnego.