4 Niedziela po Trójcy Świętej 10.07.2022

„Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy”. Galacjan 6,2

Tekst:  Ewangelia Jana 8, 1-13       
ks. W. Wantulok

1. Porządek nabożeństw:

  • 17.07.2022 – 5 Niedziela po Trójcy Świętej

Świętoszówka 7.30 z komunią świętą

Jasienica 9.00

Jaworze 10.30 z komunią świętą

Jaworze 18:00

2. Zajęcia w tygodniu:

- we wtorek próba chóru o 19.00,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19.00,

3. PTEw zaprasza na dwudniową wycieczkę do Łodzi i Żyrardowa w dniach 1-2 września. Cena 250 zł. Zapisy do 15 sierpnia w kancelarii parafialnej.

4. Nadal prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Listy ofiar są w kancelarii parafialnej. Prosimy o przekazanie informacji do kancelarii parafialnej o rodzinach, które przyjmują w swoich domach uchodźców i ponoszą związane z tym koszty.

5. Od jutra zaczynamy półkolonie dla dzieci z klas 1-6. Półkolonia odbywać się będzie w budynku parafialnym w Jasienicy. Nie ma już wolnych miejsc. Lista dzieci uczestniczących w półkoloniach jest zamknięta.

6. Parafia w Międzyrzeczu serdecznie zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Międzyrzeczu. Nabożeństwo dziękczynne odbędzie się 17 lipca 2022 roku o godzinie 10:00. Słowem Bożym będzie służył – ks. Dariusz Madzia- proboszcz Parafii w Istebnej.

7. Parafia w Wiśle Czarnem zaprasza na 50. pamiątkę poświęcenia swojego kościoła. Uroczyste nabożeństwo w niedzielę, 17 lipca o godz. 10.00. Słowo Boże zwiastował będzie ks. bp Jan Cieślar zwierzchnik Diecezji Warszawskiej.

8. Parafia w Goleszowie serdecznie zaprasza na pamiątkę poświęcenia kościoła w Kisielowie w niedzielę 17 lipca. Uroczyste nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10:30. Słowo Boże będzie zwiastował ks. Witold Chwastek;

9. Do nabycia nowy numer naszego Informatora parafialnego „Z życia i wiary”;

10. Do odebrania nowy numer „Zwiastuna”.

11. Zapowiedzi:

  • Adam Jerzy Sikora – urodzony w Bielsku-Białej, syn Jerzego i Aurelii z domu Lorek, zamieszkały Grodziec 31 wyznania ewangelickiego i Justyna Karolina Ślosarczyk urodzona w Bielsku Białej, córka Bogusława i Alicji z domu Krysta, zamieszkała w Bestwinie ul. Krakowska 64 wyznania katolickiego, oboje stanu wolnego.