Wielki Czwartek 14.04.2022

• 17.04.2022 – Wielkanoc

Jasienica 10.00;

Jaworze 10.00;

Prosić będziemy o ofiarę na cele parafialne.

• 18.04.2022 – Poniedziałek Wielkanocny

Jasienica 8.00;

Jaworze 10.00;

Świętoszówka 10:00;

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne.

3. W Wielkim Tygodniu kończymy akcję Diakonii Kościoła „Skarbonka Diakonijna”, Skarbonki prosimy składać w kancelarii parafialnej.

4. Do nabycia jest nowy, świąteczny numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”.

5. Do odebrania nowy numer Zwiastuna.

6. Diakonia Kościoła organizuje zbiórkę ofiar na rzecz Ukrainy. Ofiary można wpłacać w kancelarii parafialnej na listę. Apel umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Jest także otwarta lista darów dla rodzin z naszej parafii, które zgodzą się przyjąć uchodźców z Ukrainy do swoich domów. Parafia na tą chwilę nie ma możliwości przyjąć uchodźców w swoich budynkach, ale chce dopomóc w kosztach utrzymania tych, którzy uciekając przed wojną znajdą schronienie w naszych domach. Zachęcamy także do tego, aby zgłaszać w kancelarii parafialnej chęć przyjęcia uciekinierów. Są już rodziny, które uciekinierów przyjęły pod swój dach. Serdecznie za to dziękujemy.

7. Zachęcamy do modlitwy za naród ukraiński. O 19.00 biją dzwony zachęcające do modlitwy.

8. Gmina Jasienica utworzyła magazyn w którym odbywa się zbiórka rzeczy i żywności dla osób z Ukrainy. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00. dojście do magazynu z parkingu, który jest pomiędzy UG
a posesją państwa Moczałów. Mapka oraz lista potrzebnych rzeczy w gablocie.