IV Niedziela przed Postem 06.02.2022

„Pójdźcie i oglądajcie dzieła Boże: Przedziwnymi okazują się pośród synów ludzkich!”. Psalm 66,5

Tekst: Ewangelia Mateusza 14,22-33
 ks. W. Wantulok, ks. A. Krzykowski

• 13.02.2022 – 3 Niedziela przed Postem

Jasienica 8.00 z Komunią Świętą;

Świętoszówka 10.00;

Jaworze 10.00 z Komunią Świętą

• Szkółki niedzielne do końca lutego zostają zawieszone.
  • W przyszłą niedzielę w TVP Kultura o godz. 8.00 będzie transmitowane nabożeństwo z Drogomyśla.

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne rodzinie wspominającej swojego zmarłego.

- w czwartek lekcje religii dla szkół średnich w Jasienicy i Jaworzu o 18.00 online na platformie Zoom,

- w sobotę nauka konfirmacyjna grupa młodsze o 9:00; grupa starsza o 10:00 online na platformie Zoom

- próby chóru i zespołu Cantate, oraz Koła Pań zostają odwołane.

4. Planowane na jutro spotkanie PTEw zostaje odwołane. Odbędzie się w późniejszym terminie.

5. Dzisiaj po nabożeństwie zapowiadane Zgromadzenie Parafialne. Serdeczne zapraszamy. Zgromadzenie odbędzie się w kościele.

6. W dzisiejszej modlitwie Kościoła na prośbę bp. Pavlo Shvartza, zwierzchnika Ewangelicko-Luterańskiego Kościoła Ukrainy, prosić będziemy o pokój dla Ukrainy.

7. Do odebrania nowy numer Zwiastuna.

8. Z karty żałobnej:

• W wieku 77 lat zmarł śp. Eryk Krehut zamieszkały w Jasienicy. Pogrzeb odbył się w sobotę 05.02.2022 w Jasienicy.