15 Niedziela po Trójcy Świętej 12.09.2021

„Wszelką troskę swoją złóżcie na Niego, gdyż On ma o was staranie.” 1 Piotra 5,7

Tekst: Ewangelia Łukasza 17,5-6
 ks. A. Krzykowski

1. Porządek nabożeństw:

  • Dzisiaj jeszcze nabożeństwo wieczorne w Jaworzu o 18.00.
  • 19.09.2021 – 16 Niedziela po Trójcy Świętej

Jasienica 10:00 – 130 Pamiątka Poświęcenia Kościoła. Kazanie wygłosi ks. Karol Macura z Drogomyśla.
Jaworze 8:00

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne, za dary na prace remontowe przy starej szkole w Jaworzu.

3. Zajęcia w tygodniu:

- lekcje religii dla szkół średnich w Jaworzu w poniedziałek o 18.00, w Jasienicy w czwartek o 18.00,
– we wtorek próba chóru o 19:00,

4. W związku z pracami remontowymi przy starej szkole w Jaworzu jest otwarta list ofiar, które będą przeznaczone na ten cel. Czekają nas prace wykończeniowe ubikacji i dokończenie tynkowania ściany zachodniej. Prace te będą wymagały znacznych środków finansowych. Zachęcamy i prosimy o ofiary na ten cel.

5. Do odebrania są zdjęcia konfirmacyjne i zdjęcia z jubileuszu złotej konfirmacji.

6. W dniach 8-10.10.2021 w Pszczynie odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej. Zapisy w kancelarii parafialnej i u ks. A. Krzykowskiego do 26 września. Szczegóły i program Zjazdu na stronie internetowej cme.org.pl.

7. Zapraszamy na „Kolację dla kobiet”, która odbędzie się w sobotę 9 października o 16.00 w Jaworzu. Temat: „Kim jestem?” przedstawi diakon Aleksandra Błahut-Kowalczyk. Oprawę muzyczną zapewni Zespół Cantate. Koszt udziału 20 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy w kancelarii parafialnej i u Anny Wantulok.