2 Niedziela po Wielkanocny 18.04.2021

„Ja jestem dobry Pasterz. Owce moje głosu mojego słuchają i Ja je znam, a one idą za mną. I Ja daję im żywot wieczny.”. Ewangelia Jana 10,11.27-28

Tekst: Ewangelia Jana 21,1-14
 ks. A. Krzykowski

• 25.04.2021 – 3 Niedziela po Wielkanocy

Jasienica 8.00 i wieczorne o 18.00;

Jaworze 10.00

Nabożeństwa w kaplicy w Świętoszówce do odwołania zostają zawieszone.

Nabożeństwo w 3 programie TVP o 15:50. Nabożeństwo z kościoła w Łęgutach na Mazurach.

• Szkółki niedzielne na facebooku „szkółka niedzielna w Jasienicy”, link do szkółki umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii.

W związku z obowiązującymi ograniczeniami na wszystkie nabożeństwa prowadzone są w kancelarii parafialnej listy uczestników. Chętnych prosimy o zapisanie się na listę.

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne.

3. W poniedziałek posiedzenie Rady Parafialnej on-line o 18.00.

4. Lekcje religii dla szkół średnich Jaworze środa 18.15; Jasienica czwartek 17.30. Lekcje on-line na platformie Zoom.

5. W sobotę nauka konfirmacyjna: zostaje odwołana z powodu obrad Synodu Kościoła

6. Prowadzimy zbiórkę ofiar na fundusz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Zbiórka ofiar potrwa do świąt Zesłania Ducha Świętego.

7. W związku z pracami remontowymi przy starej szkole w Jaworzu Rada Parafialna podjęła uchwałę o otwarciu list ofiar, które będą przeznaczone na ten cel.

8. Do nabycia informator parafialny „Z życia i wiary”.

9. Jesteśmy obecnie w trudnej sytuacji pandemicznej. Codziennie o 20.00 biją dzwony kościelne wzywające do modlitwy o ustanie pandemii. Mamy wielu chorych w naszej społeczności, są rodziny, które utraciły swoich bliskich, są na kwarantannie czekając na możliwość pogrzebu. Zachęcamy i prosimy o modlitwy.

10. Z karty żałobnej:

• W wieku 76 lat zmarł śp. Jan Herok zamieszkały w Jaworzu. Pogrzeb w poniedziałek 19.04.2021 o 15.00 z kościoła w Jaworzu.