3 Niedziela po Epifanii 24.01.2021

„Przyjdą ze wschodu i zachodu, z północy i południa, i zasiądą w Królestwie Bożym”. Ewangelia Łukasza 13,29

Tekst: Rut 1,1-19a
ks. W. Wantulok

• Dziś jeszcze nabożeństwo wieczorne w Jasienicy o 18:00
  • 31.01.2021 – Ostatnia Niedziela po Epifanii

Jasienica 8.00 z komunią świętą

Świętoszówka 10.00

Jaworze 10.00 z komunią świętą i wieczorne o 18:00

• Nabożeństwo w 3 programie TVP o 15:50. Nabożeństwo z parafii w Giżycku na Mazurach.
  • Szkółki niedzielne na facebooku „szkółka niedzielna w Jasienicy”, link do szkółki umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii.
  • Dzisiaj w ramach Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który odbywa się od 18 do 25 stycznia odbędzie się centralne nabożeństwo w Kościele ewangelickim w Katowicach o godz. 17.00. Nabożeństwo będzie transmitowane przez parafialny kanał You Tube Luteranie Katowice. Link znajduje się na stronie parafii w Katowicach, będzie również udostępniony na profilu Parafii na facebooku. Zachęcamy także do słuchania nabożeństwa na antenie radia Katowice.

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne, rodzinom wspominającym swoich zmarłych.

3. Lekcje religii dla szkół średnich Jaworze środa 18.15; Jasienica czwartek 17.30. Lekcje on-line na platformie Zoom.

4. Do odebrania jest nowy numer Zwiastuna.

5. Jest możliwość oglądania bezpośrednio nabożeństwa z kościoła w Jaworzu. Na stronie internetowej Parafii jest umieszczony link do kanału YouTube. Naciskając ten link możemy uczestniczyć w bezpośrednim przekazie nabożeństwa o g. 10:00