Niedziela Wieczności – Ostatnia niedziela roku kościelnego 22.11.2020

„Niechaj biodra wasze będą przepasane i świece zapalone” Ewangelia Łukasza 12,35

Tekst: Objawienie  21,1-7
ks. A. Krzykowski

• 29.11.2020 – 1 Niedziela Adwentu

Jasienica 8.00;

Jaworze 10.00 i wieczorne o 18.00

Świętoszówka 10.00

„Betanii” nabożeństwa na razie zostają wstrzymane.

• Dzisiaj nabożeństwo w 3 programie TVP o godz. 15.50 z kościoła  w Legnicy na Dolnym Śląsku.
  • Szkółki niedzielne można oglądać na facebooku „Szkółka niedzielna w Jasienicy”.

2. Dziękujemy za dary na kościół, za opłacone składki kościelne jakie zostały wpłacone w ubiegłym tygodniu, za dar z okazji jubileuszu małżeństwa.

3. Do końca listopada można jeszcze wpłacać wirtualną paczkę w ramach akcji „Prezent pod choinkę” Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowi. Numer konta na stronie Centrum cme.org.pl.

4. Prenumerata Zwiastuna na przyszły rok 130 złotych; na pierwsze półrocze 65 złotych. Serdecznie zachęcamy do tego, aby to nasze jedyne ogólnopolskie czasopismo znalazło swoje miejsce w każdym domu.