Wielki Piątek 10.04.2020 – [nabożeństwo mp4 + ogłoszenia]

„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny””.    Ewangelia Jana 3,16


Tekst: 2 Koryntian 5,17-21 
ks. W. Wantulok, ks. A Krzykowski

 

 1. Porządek nabożeństw:

Nabożeństwa w kościele w dalszym ciągu są odwołane

 1. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne, które wpływają na nasze konto bankowe. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Parafię w tym trudnym czasie.
  Z całego serca dziękujemy. Jeśli ktoś chciałby swoją ofiarę złożyć na rzecz Parafii numer konta bankowego może znaleźć na naszej stronie internetowej.
 2. We wszystkich sprawach parafialnych prosimy o kontakt telefoniczny z księżmi lub kancelarią parafialną, numery telefoniczne są na stronie internetowej Parafii.
 3. Zawieszone są wszelkie odwiedziny u jubilatów urodzinowych. Mamy nadzieję, że się spotkany w lepszym czasie. Prosimy tutaj o wyrozumiałość.
 4. Zapraszamy na stronę internetową parafii parafiajaworze.pl, gdzie są zamieszczone wszystkie ważne informacje. Świąteczne wydanie Informatora Parafialnego
  „Z życia i wiary” jest również zamieszczone na naszej stronie internetowej. Życzymy miłej lektury.
 5. Zgodnie z wprowadzonymi ostatnio zarządzeniami wszystkie pogrzeby w parafii będą odbywały się tylko na cmentarzu przy obecności 5 osób z najbliższej rodziny. To zarządzenie obowiązuje do 11 kwietna. Trzeba liczyć się z tym, że będzie przedłużone dalej.
 6. Nie możemy być razem w kościele dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możemy się spotkać na nabożeństwie i w tej sposób być razem ze sobą wokół Słowa Bożego. Nabożeństwo wielkanocne nagrane w kościele w Jaworzu można będzie zobaczyć na naszej stronie internetowej o 10.00. Dziś jeszcze o 17.00 nabożeństwo wielkopiątkowe w 2 programie TVP z Parafii w Łodzi. Nabożeństwo wielkanocne w 3 programie TVP o 13.00 z kościoła w Goleszowie.
 7. „Serdecznie zapraszamy na Bezsenną noc, która w tym roku zostanie zrealizowana w formie programu online. Film będzie miał swoją premierę 11 kwietnia 2020 o godzinie 20.00 na facebooku Centrum Misji i Ewangelizacji i kanale YouTube CME.”
 8. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji: Maseczka dla każdego. Maseczki zostaną zakupione dla pracowników służby zdrowia i innych potrzebujących. Koszt 1 maseczki wielokrotnego użycia to ok. 4 złote. W tytule przelewu wpisać należy „Maseczka”. Szczegóły dotyczące numerów kont są na naszej stronie lub na stronie Diecezji.
 9. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 20.00 o ustanie koronowirusa. Modlitwa ta odbywa się w wielu parafiach naszej diecezji i trwać będzie do końca czasu zagrożenia. Modlitwie tej będą towarzyszyło brzmienie dzwonów w naszych kościołach i kaplicach.
 10. Parafia zatrudni na stanowisku sekretarka/księgowa. Kontakt z kancelarią parafialną.