Wielkanoc 12.04.2020 – [nabożeństwo mp4 + ogłoszenia]

 „Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wiekówi mam klucze śmierci i piekła”.  Objawienie 1,18


1. Porządek nabożeństw:
Nabożeństwa w kościele w dalszym ciągu są odwołane

2. Dziękujemy za dary na Kościół, za opłacane składki kościelne, które wpływają na nasze konto bankowe. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Parafię w tym trudnym czasie. Z całego serca dziękujemy. Jeśli ktoś chciałby swoją ofiarę złożyć na rzecz Parafii numer konta bankowego może znaleźć na naszej stronie internetowej.

3. We wszystkich sprawach parafialnych prosimy o kontakt telefoniczny z księżmi lub kancelarią parafialną, numery telefoniczne są na stronie internetowej Parafii.

4. Zawieszone są wszelkie odwiedziny u jubilatów urodzinowych. Mamy nadzieję, że się spotkany w lepszym czasie. Prosimy tutaj o wyrozumiałość.

5. Zapraszamy na stronę internetową parafii www. parafiajaworze.pl, gdzie są zamieszczone wszystkie ważne informacje. Świąteczne wydanie Informatora Parafialnego „Z życia i wiary” jest również zamieszczone na naszej stronie internetowej. Życzymy miłej lektury.

6. Zgodnie z wprowadzonymi ostatnio zarządzeniami wszystkie pogrzeby w parafii będą odbywały się tylko na cmentarzu przy obecności 5 osób z najbliższej rodziny. To zarządzenie obowiązuje do końca kwietna. Trzeba liczyć się z tym, że będzie przedłużone dalej.

7. Nie możemy być razem w kościele dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możemy się spotkać na nabożeństwie i w tej sposób być razem ze sobą wokół Słowa Bożego. Dziś jeszcze nabożeństwo wielkanocne w 3 programie TVP o 13.00 z kościoła w Goleszowie.

8. W przyszłą niedzielę nabożeństwo na naszej stronie internetowej o 10:00

9. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji: Maseczka dla każdego. Maseczki zostaną zakupione dla pracowników służby zdrowia i innych potrzebujących. Koszt 1 maseczki wielokrotnego użycia to ok. 4 złote. W tytule przelewu wpisać należy „Maseczka”. Szczegóły dotyczące numerów kont są na naszej stronie lub na stronie Diecezji.

10. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 20.00 o ustanie koronowirusa. Modlitwa ta odbywa się w wielu parafiach naszej diecezji i trwać będzie do końca czasu zagrożenia. Modlitwie tej będą towarzyszyło brzmienie dzwonów w naszych kościołach i kaplicach.

11. Parafia zatrudni na stanowisku sekretarka/księgowa. Kontakt z kancelarią parafialną.

12. Z Karty żałobnej:
W wieku 94 lat zmarł śp. Edward Kobiela zamieszkały w Jasienicy
Pogrzeb odbył się w sobotę 11.04.2020 w Jasienicy.