4 Niedziela po Trójcy Świętej 14.07.2019

„Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy”. Galacjan 6,2

Tekst:  Ewangelia Łukasza 6,36-42  
 ks. A. Krzykowski

1. Porządek nabożeństw

  • 21.07.2019 – 5 Niedziela po Trójcy Świętej

Świętoszówka 7.30 z komunią św.;

Jasienica 9.00 z komunią św.;

Jaworze 10.30 z komunią św. i wieczorne o 18.00;

2. PZK w Międzyrzeczu 21 lipca godz. 10.00, kazanie wygłosi ks. Alfred Borski ze Skoczowa. W sobotę od godz. 12.00 sprzedawane będą kołacze założeniowe.

3. Dzisiaj kończymy półkolonię dla dzieci. W sumie w Jaworzu i Jasienicy było 80 dzieci, które spędziły cały tydzień pod okiem grupy prowadzącej i opiekunów. W Jasienicy: Barbara Szubert, Anna Maciejewska, Grzegorz Zipser, Dorota Krzykowska, Martyna i Karolina Kłoda, Paulina Macura, Krzysztof Kukla, Marta Maciejewska. W Jaworzu: Małgorzata Cholewik, Ewa Kozieł, Danuta Caputa, Helena i Karolina Szmajduch, Wiktoria Sulikowska. Za trud i wysiłek w prowadzeniu i opiece nad dziećmi pragniemy bardzo serdecznie podziękować.

4. Kolacja dla kobiet odbędzie się 16 sierpnia o 18.00 w Papuga Park Hotelu. Temat: Co znaczy posłuszeństwo Chrystusowi? Gościem będzie p. Ilona Hajewska, śpiewać będzie Zespół Cantate. Koszt 40 złotych zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Do odebrania jest nowy numer Zwiastuna.

6. Do nabycia jest nowy wakacyjny numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”.

7. Z karty żałobnej:

  • W wieku 81 lat zmarła śp. Katarzyna Mikler z domu Mikler zamieszkała w Bielsku-Białej. Pogrzeb odbył się w piątek 12.07.2019 w Jaworzu.