1 Niedziela po Wielkanocy 28.04.2019

„Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa”  I Piotra 1,3

Tekst:  1 Piotra 1,3-9
ks. A. Mendrok

1. Porządek nabożeństw

• 05.05.2019 – 2 Niedziela po Wielkanocny

Jasienica 8:00;

Jaworze 10.00;

Świętoszówka 10.00;

2. PZK w Wiśle Jaworniku w niedzielę 05 maja o godz. 10.00. Słowo Boże zwiastował będzie ks. Marcin Brzóska z Cieszyna.

3. 3 maja o 15.00 odbędzie się nabożeństwo dziękczynne strażaków w kościele św. Jerzego w Jasienicy. Kazanie wygłosi ks. A. Krzykowski.

- we wtorek lekcje religii dla szkół średnich w Jaworzu o 18.00,

- we wtorek próba chóru o 19.00,

- w środę godzina biblijna w „Betanii” odwołana,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19.00,

5. Rozpoczynamy tegoroczną zbiórkę ofiar na fundusz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Zbiórka ofiar potrwa do świąt Zesłania Ducha Świętego.

6. PTEw zaprasza na spotkanie 6 maja o 18.00 w sali parafialnej w Jaworzu. Temat spotkania: „Leonardo da Vinci, największy włoski artysta renesansu w 500 rocznicę śmierci”. Temat przedstawi ks. Karol Macura z Drogomyśla.

7. Zapowiedzi: Artur Ryrych, urodzony w Cieszynie, syn Romana i Aliny z domu Cholewa, zamieszkały w Świętoszówce, wyznania ewangelickiego i Klaudia Smolana, urodzona w Bielsku-Białej, córka Krzysztofa i Jolanty z domu Piznal, zamieszkała w Bielsku-Białej, wyznania rzymsko-katolickiego, oboje stanu wolnego.