6 Niedziela po Trójcy Świętej 08.07.2018

„Tak mówi pan, który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś”. Izajasz 43,1

 

Tekst::   Izajasz 43-1-7
ks. W. Wantulok

1. Porządek nabożeństw

  • 15.07.2018 – 7 Niedziela po Trójcy Świętej   

Świętoszówka 7.30;

Jasienica 9.00 z komunią świętą;

Jaworze z Komunią Świętą  10.30

Betania 10:00 z Komunią Świętą

2. Zajęcia w tygodniu:

- w środę godzina biblijna w „Betanii” o 17:30,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19.00,

3. Do nabycia nowy numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”

4. PTEw zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 9 lipca o 18.00. Spotkanie będzie połączone z projekcją filmu „Bp Juliusz Bursche – postać i dzieło”. Słowo wstępne do filmu wygłosi reżyser Wiesław Głowacz z Katowic.

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Goleszowie serdecznie zaprasza na pamiątkę poświęcenia kościoła w Kisielowie. 15 lipca o godz. 10:30. Słowem Bożym służyć będzie ks. Łukasz Ostruszka z Wisły.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Czarnem zaprasza na pamiątkę poświęcenia swojego kościoła 15 lipca o godz. 10.00. Słowem Bożym usłuży ks. Marcin Makula z Golasowic.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Międzyrzeczu serdecznie zaprasza na  Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Międzyrzeczu 15 lipca o godzinie 10:00.Słowem Bożym będzie służył – ks. Tadeusz Byrt z w Wisły- Głębiec. Nabożeństwo poprzedzi poranek pieśni o godzinie 9:30

6. Od jutra rozpoczynamy półkolonie dla dzieci, które potrwają do 14 lipca w Jaworzu i Jasienicy od 9:00 do 13:00. Koszt uczestnictwa 30 złotych. Zapisy w pierwszym dniu półkolonii. Zapraszamy.

7. 17 sierpnia 2018 zapraszamy na kolację dla kobiet, która odbędzie się w Papuga Park Hotelu o godz. 18.00. Zapisy w kancelarii parafialnej, ilość miejsc ograniczona, koszt 40 złotych. Temat: Co znaczy być inną – moje świadectwo. Gościem spotkania będzie pastorowa Ewa Londzin z Dzięgielowa.

8. Z karty żałobnej: w wieku 68 lat zmarł ks. Viktor Meyer z Zweibrücken. Ks. Meyer był bardzo mocno związany z naszą parafią. Wielokrotnie gościliśmy go u nas, pomagał naszej parafii. Ks. Meyer pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci. Pogrzeb ks. Meyera odbędzie się 20 lipca w Zweibrücken.