7 Niedziela po Trójcy Świętej 30.07.2017

„Tak więc już nie jesteście obcymi i przychodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga”. Efezjan 2,19

Tekst: Ewangelia Jana 6,30-35 
  ks. A. Krzykowski
 

1. Porządek nabożeństw:

  • Dzisiaj jeszcze nabożeństwo wieczorne w Jasienicy o 18.00
  • 06.08.2017 –       8 Niedziela po Trójcy Świętej

Świętoszówka o 7.30;

Jasienica o 9.00;

Jaworze o 10.30 z komunią świętą

2. Parafia Brenna-Górki serdecznie zaprasza na Jubileusz 25-lecia Parafii oraz Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła ap. Bartłomieja w Brennej. Dziękczynne nabożeństwo odbędzie się w niedzielę, 6 sierpnia o 1000. Słowem Bożym służył będzie Ks. Bp Adrian Korczago. Uroczystość poprzedzi poranek pieśni religijnej o 900.

3. Zajęcia w tym tygodniu:

- we wtorek próba zespołu Cantate o 19.00,

- w środę godzina biblijna w „Betanii” o 17.30,

- w środę spotkanie Koła Pań w Jaworzu o 18.00.

4. PTEw zaprasza na spotkanie 7 sierpnia o 18.00 w sali parafialnej. Wrażeniami z podróży do zachodnich stanów USA i Kanady podzieli się inż. Janusz Pieszka z Jaworza. 17 sierpnia czwartek w godzinach popołudniowych odbędzie się wspólne zwiedzanie wystawy w Muzeum Bielskim „Pod znakiem Róży nad Białą”.

5. Do nabycia jest nowy numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”.

6. Z okazji Jubileuszu 235 lat Kościoła i Parafii w Jaworzu przygotowujemy fotomontaż z twarzy naszych parafian, umieszczonych w konturach kościoła. W związku z tym prosimy chętnych o przesyłanie swoich zdjęć w formie elektronicznej (jpg) lub papierowej. Dostarczenie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie go w przygotowanym fotomontażu. Termin dostarczania zdjęć: do 6 sierpnia 2017 na adres: awantulok3@gmail.com lub w kancelarii parafialnej. Gotowy fotomontaż zostanie zaprezentowany podczas uroczystości Pamiątki Poświęcenia Kościoła w Jaworzu w niedzielę 20 sierpnia 2017 r. Będzie również możliwość nabycia pamiątkowego zdjęcia fotomontażu.

7. Zapraszamy na „Kolację dla kobiet”, która odbędzie się w piątek 18 sierpnia o 18.00 w Papuga Park Hotel. Temat „Kamyki mozaiki. Rzecz o kilku kobietach” przedstawi diakon Aleksandra Błahut-Kowalczyk. Śpiewać będzie zespół Cantate. Koszt 40 złotych. Zapisy wraz z wpłatą do końca lipca. Są jeszcze wolne miejsca.