5 Niedziela po Trójcy Świętej 16.07.2017

„Łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was; Boży to dar”. Efezjan 2,8

Tekst: Ewangelia Jana 1,35-42  
  ks. A. Krzykowski
 

1. Porządek nabożeństw:

  • 23.07.2017 –       6 Niedziela po Trójcy Świętej

Świętoszówka 7.30;

Jasienica 9.00 z komunią świętą;

Jaworze 10.30 z komunią świętą i o 18.00

2. Dzisiaj kończymy tegoroczne półkolonie dla dzieci które odbywały się w Jaworzu i Jasienicy. Wszystkim, którzy prowadzili półkolonie i włączyli się w opiekę nad dziećmi pragniemy bardzo serdecznie podziękować za włożony trud i wysiłek.

3. Do nabycia jest nowy numer informatora parafialnego „Z życia i wiary”.

4. Z okazji Jubileuszu 235 lat Kościoła i Parafii w Jaworzu przygotowujemy fotomontaż z twarzy naszych parafian, umieszczonych w konturach kościoła. W związku z tym prosimy chętnych o przesyłanie swoich zdjęć w formie elektronicznej (jpg) lub papierowej. Dostarczenie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie go w przygotowanym fotomontażu. Termin dostarczania zdjęć: do 6 sierpnia 2017 na adres: awantulok3@gmail.com lub w kancelarii parafialnej. Gotowy fotomontaż zostanie zaprezentowany podczas uroczystości Pamiątki Poświęcenia Kościoła w Jaworzu w niedzielę 20 sierpnia 2017 r. Będzie również możliwość nabycia pamiątkowego zdjęcia fotomontażu.

5. Zapowiedzi: Jarosław Paweł Fuchs, urodzony w Bielsku-Białej, syn Jana i Danuty z domu Gryczka, zamieszkały Jaworze ul. Groszkowa 47 i Ewelina Maria Krużołek urodzona w Cieszynie, córka Edwarda i Edyty z domu Kukucz, zamieszkała w Kozakowicach Górnych ul. Polna 21, oboje wyznania ewangelickiego, stanu wolnego. Ślub odbędzie się w Goleszowie.

6. Z karty żałobnej:

  • W wieku 94 lat zmarł śp. Paweł König zamieszkały Jasienicy. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 18 lipca o 15.00 z kościoła w Jasienicy.