Święto Trójcy Świętej 11.06.2017

„Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów! Pełna jest wszystka ziemia chwały jego! Izajasz 6,3

 

Tekst: Izajasz 6,1-13  
  ks. P. Mendroch
 

1. Porządek nabożeństw:

  • Dzisiaj jeszcze nabożeństwo wieczorne w Jaworzu o 18.00
  • 18.06.2017 –   1 Niedziela po Trójcy Świętej

Jaworze 10:00 nabożeństwo na zakończenie Ewangelickich Dni Kościoła z udziałem chóru z Radomia z ks. W. Rutkowskim, który wygłosi kazanie, grupy parafialnej z Nidzicy z ks. R. Zagórą.

2. Zajęcia w tym tygodniu:

– w poniedziałek o 16:00 Koło Zainteresowań

– we wtorek próba chóru o 19.00,

– w środę godzina biblijna w „Betanii” o 17.30.

3. Do odebrania są materiały i identyfikator na Ewangelickie Dni Kościoła. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zgłosić do uczestnictwa może to uczynić.

4. Jest zamówiony autobus na EDK, którym będzie można dojechać do Ustronia, Cieszyna i pod halę w Dębowcu gdzie odbędzie się centralne nabożeństwo i koncert na zakończenie EDK. Koszt biletu na 1 dzień wynosi 10 złotych. W czwartek wyjazd o 8.00 powrót o około 21.00, w piątek wyjazd o 14.00 powrót około 22.00; w sobotę wyjazd o 13.00 powrót około 18.30. Zbiórka w Jaworzu Plac Kościelny, w Jasienicy parking przy Gimnazjum. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły EDK w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

5. Narodowy Bank Polski na Jubileusz Reformacji dokona emisji srebrnej monety kolekcjonerskiej o nazwie „Pięć wieków Reformacji w Polsce”. Koszt zakupu monety o nominale 20 złotych wyniesie 220 złotych. Stosowana lista chętnych jest w kancelarii parafialnej. Zapisy razem z opłatą do końca czerwca.