Gwiazdka dzieci ze szkółki niedzielnej z Jaworza i Betanii

17 grudnia 2016r. w sali parafialnej w Jaworzu zebrały się dzieci ze Szkółki Niedzielnej w Jaworzu i Betanii, by wraz ze swoimi najbliższymi przeżyć tegoroczną GWIAZDKĘ.

Podczas tego spotkania, po radosnej nowinie głoszonej przez księdza Proboszcza Władysława Wantuloka w czasie rozważanego Słowa Bożego, dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Nie milkło także wspólne radosne kolędowanie, tak jak to było przed wiekami w Betlejem….

Gdy Pan Jezus się narodził,

Była ciemna noc

Już dzieciaki smacznie spały,

nagle zabrzmiał głos.

Głos anielski prosto z nieba,

Dziwny lecz wspaniały.

A czy wiecie,

Co Anioły wtedy wyśpiewały?

 

Gloria, gloria in exelsis Deo

Gloria, Gloria in exelsis Deo

 

Jak co roku dzieci z niecierpliwością oczekiwały także na przybycie Mikołaja z prezentami. Mikołaj pamiętał o wszystkich dzieciach i obdarował ich upominkami, ale szczególnie nagrodził te, które pilnie przez cały rok uczęszczały na niedzielne spotkania ze Słowem Bożym.