12 Niedziela po Trójcy Świętej 14.08.2016

Trzciny nadłamanej nie dołamie ani knota gasnącego nie dogasi” Izajasz 42,3

Tekst: Dzieje Apostolskie 9,1-9
 ks. A. Krzykowski

• Jutro, 15.08.2016 nabożeństwo w „Leśnym Kościele” na zboczu Wysokiego o godz. 11.00, nabożeństwo z komunią świętą. Wyjście grupowe o 9.30. Zbiórka na parkingu przy leśniczówce.
  • 21.08.2016 – 13 Niedziela po  Trójcy Świętej - 234 Pamiątka Poświęcenia i Założenia Kościoła w Jaworzu.

Uroczyste nabożeństwo rozpocznie się o 10.00. Kazanie wygłosi ks. Dariusz Dawid z Zabrza. Nabożeństwo poprzedzi poranek pieśni i muzyki religijnej, który rozpocznie się o 9.00. po nabożeństwie odbędzie się Piknik Parafialny na który chcemy wszystkich zaprosić. Będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, poczęstunek, koncert Diecezjalnej Orkiestry Dętej oraz mecz piłkarski o puchar kuratora parafii. Wszystkich chętnych do gry prosimy o zabranie sportowego obuwia i spodenek. Prosimy abyście zarezerwowali sobie ten czas aby spędzić go wspólnie.

• 28.08.2016 – 14 Niedziela po  Trójcy Świętej

Świętoszówka 7:30;

Jasienica 9:00 i 18.00;

Jaworze 10:30;

Betania 10:00 Pamiątka Poświęcenia Kaplicy. Kazanie ks. Janusz Holesz z Czechowic – Dziedzic. Po nabożeństwie piknik w ogrodzie.

2. Zajęcia w tym tygodniu:

- we wtorek próba chóru o 19:00

- w środę godzina biblijna w „Betanii” o 17:30,

- w czwartek próba zespołu Cantate o 19:00.

3. Do odebrania jest nowy numer Zwiastuna.

4. W najbliższy piątek 19 sierpnia zapraszamy wszystkie osoby, które wcześniej zapisały się na kolację dla kobiet. Początek o 18.00 w Papuga Park Hotel.

5. Zapowiedzi: są młode pary, które pragną wstąpić w święty związek małżeński i tak się ogłaszają:

Michał Gustaw Cholewa, syn Gustawa i Danuty z domu Bogacz, urodzony w Cieszynie, zamieszkały Brenna ul. Leśników 90, wyznania ewangelickiego i Agnieszka Marta Bek, córka Mariana i Krystyny z domu Turyk, urodzona w Tychach, zamieszkała Tychy ul. Żwakowska 26/55 wyznania rzymsko – katolickiego, oboje stanu wolnego.

Michał Przemysław Dudzik, syn Henryka i Jolanty z domu Paszek, urodzony w Czechowicach – Dziedzicach, zamieszkały Czechowice – Dziedzice ul. Cicha 6, wyznania rzymsko – katolickiego i Anna Szubert, urodzona w Bielsku – Białej, córka Ryszarda i Marii z domu Zender, zamieszkała Jasienica 1023, wyznania ewangelickiego, oboje stanu wolnego.