Konkurs na najpiękniejszy kościół na Śląsku

Od 26 września rusza finał konkursu Najpiękniejszy Kościół w Województwie Śląskim.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od 26 września do 26 października trwać będzie finał konkursu na najpiękniejszy kościół w województwie śląskim. Głosowanie zakończy się o północy z 26 na 27.10. Jak poprzednio, głosować można poprzez tradycyjne kilki oraz przez Facebooka na stronie  www.bielsko-biala.naszemiasto.pl. Po otwarciu strony klikamy w Wydarzeniach na „Najpiekniejszy kościół w województwie śląskim FINAŁ”. Regulamin głosowania na tej stronie.

Do finału przeszły świątynie, które zyskały w pierwszym etapie najwięcej głosów w swoich miastach i powiatach. W finale w sumie jest aż 81 kościołów, jest też nasz kościół w Jaworzu, który w lipcu uzyskał ponad 5000 głosów. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy wybieramy Jaworze. Głosujemy codziennie. Zachęcamy do głosowania sąsiadów, znajomych.

ks. Władysław Wantulok