Rekolekcje na Świętoszówce i w Jasienicy

Rekolekcje pasyjne 2013.

W dniach 4-6 marca 2013 odbyły się rekolekcje pasyjne dla dzieci ze Świętoszówki i Grodźca. Zajęcia na temat: „Kto jest najważniejszy? – Przypowieści o przyjacielu, głupcu i wieczerzy” prowadzili ks. Władysław Wantulok i Anna Wantulok. Uczestnicy spotkań usłyszeli, że dla Boga każdy człowiek jest ważny. Zastanawiali się, czy Bóg jest najważniejszy w naszym życiu i co zrobić, aby tak było.

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Jasienicy przeżywali rekolekcje pasyjne w dniach 11-13 marca 2013. Zajęcia prowadzili pracownicy i wolontariusze Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie. Temat spotkań brzmiał: „Słowo Boże w codziennym życiu”. Uczestnicy dowiedzieli się, że Chrystus może zmienić strach w odwagę i pożądanie w poświęcenie.

Rekolekcje zakończyły się nabożeństwem dla dzieci, w trakcie którego kazanie wygłosił ks. Andrzej Krzykowski.

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Jaworzu będą uczestniczyć w rekolekcjach w dniach 18-20 marca 2013.