Koło Zainteresowań w Bytomiu

W niedzielę 17. marca 2013 członkinie Koła Zainteresowań odwiedziły diasporalną Parafię Ewangelicko-Augsburską w Bytomiu.

Wczesnym rankiem na gości oczekiwał ks. Sebastian Mendrok – proboszcz administrator parafii, który bardzo serdecznie przywitał przybyłych z Jaworza, skąd pochodzi jego małżonka – pastorowa Beata Mendrok. Jaworzanie wraz z bytomskimi parafianami uczestniczyli w nabożeństwie, wsłuchując się w Boże Słowo. Po nabożeństwie wszyscy mogli obejrzeć przywiezione z Jaworza ręcznie wykonane prace członkiń Koła Zainteresowań, zapowiadające zbliżające się Święta Wielkanocne i wiosnę. Przy barwnym stoisku wiele osób podziwiało artystyczne cudeńka. Można było także poczynić drobne zakupy.

Członkinie Koła Pań z Bytomia przygotowały słodki poczęstunek, przy którym był czas na rozmowy i wzajemne poznanie się. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie.

Anna Wantulok