Remont w kwietniu i w maju

W kwietniu i w maju w dalszym ciągu postępowały prace.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013

gfdg

Kwiecień i maj to kolejne miesiące, w których prowadzone są prace przy elewacji naszego kościoła w Jaworzu. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody prace postępują. Zakończono prace nad elewacją absydy ołtarzowej. pozostał do zrobienia cokół oraz prace związane z zabezpieczeniem fundamentów przed wilgocią. Zamieszczone poniżej zdjęcia pokazują stan przed remontem i stan obecny.

Prace trwały także na ścianie północnej kościoła. w sporej części ta ściana jest także gotowa. Wieża kościoła w części została zarusztowane. Niestety opady deszczu spowodowały przerwanie prac. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie prace zostaną wznowione. Zamieszczone poniżej zdjęcia pokazują stan przed remontem i stan obecny.

Fot. R. Stanclik